Перед вами нове видання "Енциклопедії гарного врожаю" від компанії Сингента

Сингента – сучасна компанія з вражаючою історією, що налічує понад 250 років, вберегла давні виробничі традиції та сягнула світового лідерства. Завдяки пишності історії ми насолоджуємося позицією лідера в галузі. Сингента пропонує на ринок України понад 70 продуктів для захисту рослин, насіння овочів та інших культур. Ключові принципи – це безпека для користувачів і довкілля, а також висока ефективність застосування препаратів.

Отримати якісний врожай неможливо без захисту своїх садків, городів і газонів від шкідників і хвороб. На жаль, доступність препаратів для роздрібного продажу обмежена.

У цьому виданні ми розширили схеми захисту для культур, які вирощуються на присадибних ділянках.
Ми включили препарати, які не лише дозволені для роздрібного продажу, але й зареєстровані в промисловому секторі та показали високу ефективність у дослідженнях в Україні та за її межами.

Усі препарати, представлені на українському ринку, виробляються на заводах "Сингента" в Західній Європі, Північній і Південній Америці. В Україні препарати для приватного сектора перепаковуються на Київському заводі "РІАП" згідно з усіма міжнародними стандартами під контролем "Сингента".

Всі препарати пройшли державну реєстрацію та перевірку у відповідних установах Міністерства охорони здоров’я та Міністерства екології та природних ресурсів України. Препарати від Сингента гарантують безпечність використання та мають низьку токсичність для довкілля, забезпечуючи успішне застосування та досягнення відповідного результату.

Завантажити енциклопедію гарного врожаю