Шановні клієнти, мінімальна сума замовлення на нашому сайті - 300 грн!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Добрива для розсади

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Добриво для розсади

Розсада вирощується у тісних горщиках чи касетах з обмеженим об'ємом грунту. У ранню весну овочі часто стикаються з нестачею світла, відчувають стрес від низької вологості у приміщенні.

Щоб подолати ці труднощі та забезпечити вирощення міцної, витривалої та здорової розсади овочів і квітів, важливо використовувати належне добриво.

Добрива для розсади є важливим елементом успішного вирощування рослин. Під час формування розсади вони забезпечують необхідні поживні речовини, такі як високий вміст фосфору для сильного укорінення та здорової кореневої системи. Азот, що сприяє інтенсивному росту та формуванню зелених частин рослин, також є ключовим компонентом добрив для розсади.

Під час висадки розсади в грунт добрива грають важливу роль у сприянні адаптації рослин до нового середовища. Зазначимо, що вони сприяють стійкості рослин до стресу від пересадки та підтримують здоровий ріст. Враховуючи важливість правильної дозування та складу добрив, вони допомагають у формуванні життєздатного та продуктивного грунтового покриву. Використання добрив для розсади є необхідним етапом у гарантії успішного вирощування рослин, починаючи від їхнього першого етапу розвитку та на протязі всього вегетаційного періоду.
 

У ранні весняні місяці для росту овочів часто бракує світла, і вони можуть відчувати стрес від низької вологості в приміщенні. Допомогти вирішити ці проблеми і отримати міцну, сильну, здорову розсаду овочів і квітів може правильне застосування добрив. Якісні ретельно підібрані та використані добрива сприяють вирощуванню розсади, та мають в собі сильні, стійкі та сприяють високий потенціал росту.

Добрива для розсади помідорів: яка підживка для розсади помідорів підійде найкраще?

Добрива для розсади помідорів важливі для забезпечення рослин необхідними поживними речовинами. З високим вмістом фосфору для розвитку кореневої системи, азоту для інтенсивного зростання та калію для формування плодів, вони грають ключову роль у створенні здорової та продуктивної розсади помідорів. Мікроелементи також важливі для нормального розвитку рослин. Використовуються як у передпосівній підготовці, так і під час пересадки розсади в грунт. 

Варто також пам'ятати, що для розсади є дуже важливим правильне попередне замочування насіння, якщо ви купуєте необроблене насіння

Важливо, щоб грунт, в якому вирощується розсада, був постійно насичений мікроелементами.
Мікроелементи впливають на фотосинтез, обмін речовин, формування кріпильних елементів та інші ключові фізіологічні процеси рослин. Забезпечення постійного поповнення цих елементів у грунті допомагає забезпечити оптимальні умови для потужного росту розсади та формування здорових рослин.

Для збереження оптимального балансу мікроелементів можна використовувати добрива, які містять комплекс мікроелементів або вносити додаткові добрива за потреби. Регулярний аналіз ґрунту допомагає визначити конкретні потреби грунту та рослин, щоб забезпечити їм оптимальні умови для розвитку.
 

Основні елементи для підживлення розсади

при підживлені рослини: азот, фосфор і калій. Добрива з вмістом азоту можуть стимулювати виробництво білку та хлорофіла. Якщо нижні листки рослин почали ставати жовтуватими і безжиттєвими, це може свідчити про нестачу азоту. У цьому випадку можна використовувати рідкі азотні добрива, такі як сульфати або нітрати амонію, сода аміачна або карбамід. Розчини добрив на азоті використовується для підгодівлі розсади, також можна готувати за таким співвідношенням: 1,5 столових ложок гранульованого продукту на 10 літрів води, поливати потрібно прямо під коріння.

Якщо листя темнішає та набуває сизо-фіолетового або бордового відтінку, це може бути ознакою нестачі фосфору. Для покращення стану молодої розсади можна використовувати рідкі розчинки звичайного суперфосфату, диаммофоса, кісткового або фосфорного борошна. 

Добрива калійного типу сприяють розвитку імунітету рослини, засвоєнню вуглекислого газу та виробництву сахару. Нестачу калію можна виявити за плямами, що обрамлюють нове листя на краях. Полив калійними добривами використовується після того як виросте друге-трете листя. Для підгодівлі можна використовувати селітру.

Рідкі добрива концентрати - це мінеральні та гуматні комплекси, призначені для живлення молодих рослин.

Добрива для розсади:

Готовий комплект для вирощування розсади включає в себе добриво для підживлення, укорінювач для розсади, стимулятор росту та фунгіцид. Створений спеціалістами для збільшен проростання насіння, зменшення стресу рослини та стійкого коріння розсади

БіоАктиватор ґрунту БІОХЕЛП - готова суміш, розроблена шляхом глибинного культивування корисної азотфіксуючої бактерії Azotobacter chroococcum із наступною іммобілізацією її клітин на спеціально підготовленому наповнювачі. Цей продукт не вимагає додаткового внесення мінеральних добрив, оскільки містить фізіологічно активні сполуки та натуральні стимулятори росту рослин. Суміш має темно-коричневий колір і характеризується сипкою, дрібночастковою структурою.

Добриво Яра Міла для розсади - це комплексне безхлорне добриво з мікроелементами, що містить у собі всі необхідні компоненти для вирощування розсади овочів, садових культур, декоративних та хвойних рослин. Це ідеальний засіб, особливо для ніжної розсади овочевих культур, які потребують якісного та безпечного добрива. В кожній гранулі цього добрива містяться всі необхідні елементи живлення, які забезпечують рослини енергією, розвитком та ростом.

Добриво Нутрівант Розсада - це водорозчинне мінеральне добриво, спеціально призначене для кореневого живлення розсади овочів та квітів. Завдяки збалансованому складу макро- та мікроелементів, це добриво легко засвоюється рослинами та відповідає їх фізіологічним потребам на етапі початкового росту.

Торф'яні таблетки Jiffy широко визнані серед садівників і фермерів за їх високу якість і ефективність. Вони забезпечують ідеальні умови для проростання насіння та розвитку рослин завдяки використанню високоякісного торфу. Таблетки Jiffy мають майже 100% проростання насіння і сприяють формуванню потужної кореневої системи, що робить рослини більш стійкими до стресових умов і полегшує їх приживлюваність. Ці таблетки є надійним вибором для тих, хто бажає отримати високоякісну розсаду з гарним кореневимапаратом і забезпечити успішний врожай.

Вгору