Шановні клієнти, мінімальна сума замовлення на нашому сайті - 300 грн!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насіння огірків

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Насіння огірків

Огірок – це один із найулюбленіших овочів, який люблять вживати як у свіжому, так і у маринованому вигляді. Тому вирощування цієї культури є невідокремною частиною будь-якого городу. З урахуванням широкого асортименту огірків для відкритого ґрунту, вибір насіння огірки може бути не легким завданням. Кожен сорт чи гібрид насіння огірка має свої особливості, такі як швидкість дозрівання, стійкість до стресів, смак у свіжому та маринованому стані, стійкість до хвороб, та ще велика кількість різних факторів

У нас на сайті велика кількість насіння огірків з Голландії, тому що ці огірки зарекомендовані серед покупців своєю високою якістю та високою врожайністю. Голландське насіння огірків для відкритого грунту має чудові результати при вирощуванні, через що ми завжди рекомендуємj покупцям це насіння.
Зазвичай сімена огірків являють собою культури з різними сортами і гібридами, які були виведені протягом тривалого періоду культивації. Ранні сорти огірків для відкритого грунту мають зелену шкірку, від світлої до темної, та характерно витягнуту форму, але існують такі ж особливі білі сорти, які мають унікальний зовнішній вигляд.

За величиною огірків поділяють на декілька типів:
1. Пікулі: це дуже маленькі плоди які не перевищують довжини до 5 см, ідеальні в маринуванні та приготуванні закусок або міксів. Вони є зеленими на перших етапах зрілості, без сформованих насінневих камер.
2. Корнішони: найпопулярніший вид огірків, довжина яких не перевищує 10 см. Вони ідеально підходять для використання в консервації. та засолювання, мають щільну структуру м'якоті, що допомагає їм мати характерну хрусткість.
3. Середньо-плідні: плоди у діапазоні від 10 до 15 см у довжину. які частенько використовують для свіжого вживання або консервації на зиму.
4. Довго плідні (китайські): вирізняються своєю величиною, яка може становити до 30 см, і частенько. використовується для салата.

Залежно від зовнішнього вигляду, огірки можна класифікувати, як горбисті та гладкі сорти

1. Горбисті огірки, на відміну від гладких, мають характерні нерівності та горбочки на їхній поверхні. Їх також відрізняють шипи, які можуть бути чорного, білого або прозорого кольору.
Також цей тип часто використовується для консервації та маринування завдяки своїй текстурі та особливому смаку.

2. Гладкі огірки - це сорт огірків із гладкою поверхнею, без горбків. Їх часто використовують для свіжого споживання в салатах, сендвічах та закусках.

Яке насіння огірків обрати?

Успіх вирощування огірків значною мірою залежить від вибору якісного насіння. Правильно обране насіння гарантують успішний дачний сезон.
При виборі серед різноманітних сортів огірків оберіть ті, що найкраще відповідають вашим потребам. Спочатку визначте призначення:
1. Огірки для салату: ідеальний вибір для прийняття у необробленому стані або для приготування салату.
2. Огірки для солювання: часто це корнішонни сорти, компактні (до 10 см) що мають щільну хрустку м'якуш.
3. Огірки для консервації: можуть використовуватися для соління або приготування пікулі.

Враховуючи місце для вирощування, оберіть відповідний метод:
- Відкритого типу Ґрунт.
- Закритого типу Ґрунт (використовується в теплицях та парниках).
- Вирощування на підвіконні або балкону.

Врахуйте два типи огірків, перед тим як купити насіння огірків:
1. Самозапильні огірки: не потребується в комахах для запилення, що дозволяє їх вирощувати як у відкритому, так і у закритому ґрунті.
2. Комахозапильний тип огірків: потребуються в комахах в час росту і зазвичай вирощуються на відкритих ділянках.

ТОП насіння огірків з Голландії, Японії та інших країн:

Огірок Аякс F1 - Гібрид огірка із нідерландської селекції. Аякс огірки ідеально підходить для відкритого ґрунту. Досягає зрілості за 42-44 дні. Смачні плоди які підходять для різноманітних кулінарних використань.

Огірок Амур F1- Гібрид огірка із високою стійкістю до стресів та хвороб. Ідеальний для відкритого ґрунту. Огірки Амур мають прекрасний смак та підходять для свіжого вживання або консервації. Термін дозрівання 40-45 днів.

Огірок Кібрія F1- Гібрид огірка з високою врожайністю та стійкістю до хвороб. Огірки Кібрія мають ніжний смак та підходять для свіжого вживання та консервації. Термін дозрівання – приблизно 35-40 днів.

Огірок Кріспіна F1- Гібрид огірка з високою стійкістю до хвороб та рясним врожаєм. Плоди мають хрустку текстуру та чудовий смак. Огірки кріспіна підходять для свіжого вживання та використання в салатах. Термін дозрівання – близько 40-42 днів.

Огірок Маша F1- Гібрид огірка із високим врожаєм та стійкістю до хвороб. Доцільний в різних умовах вирощування. Плоди мають приємний смак та підходять для свіжого споживання та консервації. Термін дозрівання – близько 40-45 днів.

Голандське насіння огірків, порівняння в таблиці.

Гібрид

Виробник

Срок вегетації, дні

Тип

Форма плоду

Аякс Nunhems 42-44 Комахозапильний Корнішон
Амур Bejo Zaden 45-50 Самозапильний Корнішон
Кібрія Rijk Zwaan 35-40 Самозапильний Корнішон
Кріспіна Nunhems 40-42 Самозапильний Корнішон
Маша Semenis 40-45 Самозапильний Корнішон


Важливо: насіння гібридів огірків не потребує передпосівної обробки.

Як і багато інших культур – огірки можна вирощувати двома способами:

1. Розсадний спосіб вирощування семена огірків передбачає вирощування через розсаду перед тим, як їх висаджувати в ґрунт. Розсада вирощується у спеціальних контейнерах чи лотках, надаючи рослинам стабільний старт перед пересадкою на відкрите ґрунтове місце. Цей метод дозволяє забезпечити оптимальні умови для росту рослин та раннє плодоношення.

2. Безрозсадний спосіб вирощування огірків включає пряме висадження насіння в ґрунт без вирощування розсади. Цей метод спрощує процес вирощування та забезпечує прямий контакт з грунтом для росту рослин.

Ми маємо лише сертифіковане, професійне голландське насіння огірків.

Вгору